TOP 10 PRODUKTÓW
1.Nenedent Baby, pasta do zębów bez fluoru, 20 ml +
2.Krokomierz, pedometr cyfrowy ProMedix PR-315
3.Nutri Slim, proszek, 3,2g, 21 saszetek
4.Vitasteron, kapsułki, 10 szt
5.Olimp Flexagen, proszek 12 g, 1 saszetka
6.Pojemnik na insulinę 3ml do pomp Medtronic Paradig
7.AVON płyn do kapieli Zielone Jabuszko
8.WYLACZNIK PROGRAMATOR CZASOWY CYFROWY TIMER
9.DIETA KAPUŚCIANA W KAPSUŁKACH - MAGIC KAPS
10.Vitaminum B compositum APTEO 50 tabletek

TOP 10 KUPUJĄCYCH
1.thewire
2.doniecrj
3.lukaszm
4.anna291
5.monika.golowacz
6.katarzynawojtas
7.kuranrenata
8.asiabro3
9.mszostak96
10.gochup
Informacje o produkcie

Xenna Extra, tabletki 10 szt
Dostepność: Tak. Jeszcze 10 sztuk/i/a.

Xenna Extra, tabletki, 17 mg, 10 szt
Wskazania

Każda kobieta jest inna i każdy organizm inaczej reaguje na bodźce. Dlatego różna jest częstotliwość zaparć i ich nasilenie.

Aby najlepiej odpowiedzieć na indywidualne potrzeby kobiet, Xenna jest dostępna w wariancie wzmocnionym. Xenna Extra zawiera podwójną dawkę składników aktywnych – wyciągu z liści senesu (dawka 17 mg sennozydów), dlatego pomaga zwalczyć nawet najtrudniejsze wyjazdowe zaparcia.

Dowiedz się, kiedy sięgać po Xennę Extra.
Xenna Extra to lek pochodzenia roślinnego, który pomaga usunąć nawet najtrudniejsze zaparcia.
Wskazaniami do stosowania są również: pooperacyjna atonia jelit, w celu opróżnienia jelita grubego przed badaniem radiologicznym i innymi badaniami diagnostycznymi. Stosuje się Xennę również pomocniczo w dolegliwościach hemoroidalnych w celu uregulowania stolca.

Podwójna dawka aktywnego składnika preparatu - wyciągu z liści senesu (17mg) skutecznie, ale nie gwałtownie, pomaga się pozbyć nawet najbardziej uporczywego zaparcia.

Skład

1 tabletka zawiera 17 mg antranoidów w przeliczeniu na sennozyd B. Substancje pomocnicze: wapnia wodorofosforan, celuloza mikrokrystaliczna 102, celuloza mikrokrystaliczna 200, kroskarmeloza sodowa, krzemu dwutlenek koloidalny, stearynian magnezu.
Działanie

Lek powoduje zmiękczenie stolca poprzez zwiększenie wydzielania śluzu z jednoczesnym zahamowaniem zwrotnego wchłaniania wody ze światła jelita.
Wskazania

Preparat stosowany w zaparciach, pooperacyjnej atonii jelit, w celu opróżnienia jelita grubego przed badaniem radiologicznym i innymi badaniami diagnostycznymi. Pomocniczo w dolegliwościach hemoroidalnych w celu uregulowania stolca.
Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: jednorazowo 1 tabletkę najlepiej przed snem; w razie potrzeby dawkę można powtórzyć lub zwiększyć do 2 tabletek podanych 1 raz dziennie. Działanie leku następuje po 6-12 godzinach i dlatego powtórna dawka leku może zostać podana dopiero po upływie tego czasu. Nie należy przekraczać dawki łącznej 2 tabletek w ciągu doby. Nie stosować u dzieci do 12 roku życia. Dawkowanie przed zabiegami diagnostycznymi w obrębie jamy brzusznej określa lekarz.
Przeciwwskazania:

Niedrożność jelit, ostre stany zapalne w jamie brzusznej (np. zapalenie wyrostka robaczkowego), nadwrażliwość na sennozydy, miesiączka.

Nie należy stosować leków przeczyszczających przy silnych bólach brzucha, wymiotach lub zawrotach głowy, chyba, że tak zalecił lekarz. Powiadomić lekarza w przypadku krwawienia lub niemożności wypróżnienia po zażyciu środka przeczyszczającego. Nie stosować w sposób ciągły dłużej niż 7-10 dni.
Działania niepożądane:

Sporadyczne przypadki kurczów żołądkowo-jelitowych.
Przy dłuższym stosowaniu mogą wystąpić straty elektrolitów.
Uwagi:

Lek nie może być stosowany w pierwszym trymestrze ciąży. Lek może być stosowany w ciąży jedynie ze wskazań lekarza w przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu.

Cena
8,90 zł

© Wszelkie prawa zastrzeżone. EVNET.PL
Kod i projekt: Rafał Wyciślik
TWÓJ KOSZYK