TOP 10 PRODUKTÓW
1.Nenedent Baby, pasta do zębów bez fluoru, 20 ml +
2.Krokomierz, pedometr cyfrowy ProMedix PR-315
3.Nutri Slim, proszek, 3,2g, 21 saszetek
4.Vitasteron, kapsułki, 10 szt
5.Olimp Flexagen, proszek 12 g, 1 saszetka
6.Pojemnik na insulinę 3ml do pomp Medtronic Paradig
7.AVON płyn do kapieli Zielone Jabuszko
8.WYLACZNIK PROGRAMATOR CZASOWY CYFROWY TIMER
9.DIETA KAPUŚCIANA W KAPSUŁKACH - MAGIC KAPS
10.Vitaminum B compositum APTEO 50 tabletek

TOP 10 KUPUJĄCYCH
1.thewire
2.lukaszm
3.anna291
4.monika.golowacz
5.katarzynawojtas
6.kuranrenata
7.mszostak96
8.gochup
9.rjdoniec
10.raf.kosior
Informacje o produkcie

Zestaw do pomiaru glukozy we krwi z glukometremevercare genius
Dostepność: Tak. Jeszcze 1 sztuk/i/a.

System do monitorowania stężenia glukozy we krwi
System do pomiaru glikemii evercare® genius wykorzystuje najnowocześniejszą technikę pomiarową oraz posiada funkcje, które zapewniają dokładność, bezpieczeństwo i wygodę stosowania. Glukometr został stworzony w trosce o poprawę jakości życia pacjentów z cukrzycą.
System do monitorowania stężenia glukozy evercare® genius

Obsługa:
Wykonanie pomiarów, wymiany baterii oraz synchronizacji wyników w Chmura evercare® oraz evercare® expert możesz dokonać w łatwy sposób.
Wykonanie pomiaru odbywa w trzech krokach:

1. Włóż pasek - urządzenie włączy się automatycznie

2. Dokonaj pomiaru - przyłóż kroplę krwi a glukometr zassie odpowiednią ilość

3. Odczytaj wynik - glukometr sam się wyłączy najpóźniej po 3 minutach

Glukometr zasilany jest bateriami AAA dostępnymi w każdym kiosku. Wymiana baterii jest tak łatwa, jak w pilocie od telewizora i nie powoduje utraty zapisanych danych.
Synchronizacja glukometru z oprogramowaniem evercare® expert oraz zdalnie z systemem Chmura evercare® wykonywane jest automatycznie po podłączeniu glukometru do komputera za pomocą portu USB. Aby dane znalazły się w Chmurze komputer powinien mieć dostęp do Internetu.


Dokładność pomiarów:
Gwarancja wykonania precyzyjnego pomiaru niezależnie od panujących warunków. W odróżnieniu od pomiaru fotometrycznego, na pomiar wykonany przy użyciu evercare® genius nie mają wpływu natężenie światła, wilgotność powietrza, temperatura, pole elektromagnetyczne, przyjmowane leki czy zanieczyszczone okienko czytnika optycznego.
Technologia biosensoryczna (evercare® genius):
Glukometry biosensoryczne cechuje przede wszystkim czułość, zakres dynamiczny czyli zakres stężeń, w których czułość jest większa od zera oraz selektywność, polegająca na zdolności sensora do pomiaru stężenia jednego składnika chemicznego w obecności innych. Biosensory wyróżnia ponadto krótki czas odpowiedzi, który pozwala na szybkie odczytanie wyniku już po 5 sekundach.

Technologia fotometryczna:
Glukometry działające na zasadach fotometrów dokonują pomiaru natężenia światła odbitego. Po włożeniu paska testowego do glukometru, obszar aplikacyjny paska testowego oświetlany jest od dołu diodą LED (diodą elektroluminescencyjną). Przed wykonaniem właściwego pomiaru określana jest wartość tła światła odbitego.
Czynniki mogące mieć wpływ na odczyt pomiaru stężenia glukozy:

Brudne okienko czytnika optycznego - w celu uzyskania dokładnych wyników pomiarów należy zadbać o czystość glukometru/soczewki.

Odpowiednia ilość krwi - na pasku należy umieścić odpowiednią ilość krwi. Umieszczenie zbyt małej próbki spowoduje nieprawidłowy odczyt z uwagi na zbyt małą ilość krwi.

Warunki świetlne - nie można wykonać pomiaru stężenia glukozy we krwi, jeśli glukometr lub paski testowe wystawione są na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Należy unikać gwałtownie zmieniającego się światła - np. światło błyskowe podczas robienia zdjęć może spowodować błędy w pomiarze. Silne źródła światła (np. słońce, światło reflektorów) mogą być przyczyną uzyskiwania błędnych wyników pomiarów.

Temperatura - nagłe zmiany temperatury powodują zbieranie się wilgoci wewnątrz lub na obudowie glukometru. W takiej sytuacji należy zaczekać, aż aparat powoli się ochłodzi lub ogrzeje i dostosuje do temperatury otoczenia.

Wilgotność powietrza - podczas pomiaru stężenia glukozy we krwi względna wilgotność powietrza nie powinna przekraczać 85%. W miejscu przechowywania aparatu wilgotność powietrza powinna być mniejsza niż 93% (glukometrów fotometrycznych nie można przechowywać w łazience).

Silne oddziaływanie pola elektromagnetycznego - może zakłócać działanie glukometru. Nie można korzystać z glukometru w pobliżu źródeł oddziaływania elektromagnetycznego.

Leki i inne substancje (endo- i egzogenne) wpływające na wynik pomiaru. Leki oraz inne substancje zakłócające mogą powodować powstanie dodatkowych wybarwień, których glukometry fotometryczne nie są w stanie odrzucić.

Metoda GDH-FAD , która została zastosowana w evercare® genius gwarantuje rzetelne wyniki pomiaru pomimo obecności we krwi innych niż glukoza cukrów prostych. Rozpoznając aż 74 substancji endo i egzogennych evercare® genius minimalizuje interferencje (zakłócenia), dając wiarygodny pomiar.
W teście evercare® do pomiaru stężenia glukozy we krwi wykorzystuje się enzym – dehydrogenazę glukozową zależną od dinukleotydu flawinoadeninowego (ang. glucose dehydrogenase flavin adenine dinucleotide, GDH FAD), dzięki czemu na wyniki nie mają wpływu różnice stężeń tlenu w próbkach krwi różnego pochodzenia (tj. włośniczkowej, żylnej lub tętniczej). Ponadto metoda ta umożliwia również uniknięcie fałszywych odczytów podwyższonego stężenia glukozy typowych dla testów paskowych, w których wykorzystuje się dehydrogenazę glukozową zależną od pirolochinolinochinonu (GDH-PQQ), gdyż GDH-PQQ nie jest w stanie odróżnić glukozy od innych cukrów, takich jak maltoza, laktoza i galaktoza.


Historia pomiarów:
Pobierz bezpłatną aplikację evercare® expert, która pomoże Ci w codziennym monitorowaniu wyników leczenia cukrzycy. Dzięki tej aplikacji wyniki pomiarów z glukometru możesz wyświetlać na ekranie komputera w postaci raportów jak i wykresów, nawet jeśli nie masz na co dzień dostępu do Internetu.
Historia wyników dostępna przez stronę internetową - Chmura evercare®
Wystarczy, że połączysz się z Internetem z dowolnego urządzenia i będziesz miał dostęp do zapisanej bazy twoich wyników pomiarów, analiz i statystyk. Aby wyniki znalazły się w Chmurze wystarczy podłączyć glukometr do komputera z dostępem do Internetu. Aplikacja w Chmurze sama pobierze dane z glukometru.
Aplikacja Windows dla osób bez dostępu do internetu - evercare® expert
Pobierz bezpłatną aplikację evercare® expert, która pomoże Ci w codziennym monitorowaniu wyników leczenia cukrzycy. Dzięki tej aplikacji wyniki pomiarów z glukometru możesz wyświetlać na ekranie komputera w postaci raportów jak i wykresów, nawet jeśli nie masz na co dzień dostępu do Internetu.

Więcej na stronie:
http://www.evercare.pl
Cena
30,00 zł

© Wszelkie prawa zastrzeżone. EVNET.PL
Kod i projekt: Rafał Wyciślik
TWÓJ KOSZYK