TOP 10 PRODUKTÓW
1.Nenedent Baby, pasta do zębów bez fluoru, 20 ml +
2.Nutri Slim, proszek, 3,2g, 21 saszetek
3.Vitasteron, kapsułki, 10 szt
4.Olimp Flexagen, proszek 12 g, 1 saszetka
5.AVON płyn do kapieli Zielone Jabuszko
6.WYLACZNIK PROGRAMATOR CZASOWY CYFROWY TIMER
7.Vitaminum B compositum APTEO 50 tabletek
8.DIETA KAPUŚCIANA W KAPSUŁKACH - MAGIC KAPS
9.Lampa LED bez kabli z sensorem ruchu
10.Argital ERBA PORRAIA - krem na kurzajki i brodawki

TOP 10 KUPUJĄCYCH
1.thewire
2.lukaszm
3.anna291
4.monika.golowacz
5.kuranrenata
6.mszostak96
7.gochup
8.rjdoniec
9.raf.kosior
10.edyta.grabarek
Informacje o produkcie

BIAŁKO TEST test do wykrywania białka w moczu
Dostepność: Tak. Jeszcze 10 sztuk/i/a.

BIAŁKO TEST domowy test do wykrywania białka w moczu 10 testów

Wskazania
Testy paskowe Insight™ BIAŁKO Test są przeznaczone do wykonania ogólnego badania moczu w warunkach domowych.
Testy BIAŁKO Test są plastikowymi paskami, na których został0 umieszczone jedno pole reakcyjne. W przypadku kontaktu z moczem na polu reakcyjnym zachodzą odpowiednie reakcje biochemiczne, które powodują zmianę barwy pola. Badanie testem BIAŁKO Test polega na zanurzenia paska testowego w próbce moczu i wzrokowym porównaniu zabarwienia pola ze skalą barwną, która znajduje się w opakowaniu.
Testy służą tylko do użytku zewnętrznego

Sposób użycia
Przed wykonaniem badania przygotować papierowy ręcznik i zegarek z sekundnikiem. Doprowadzić temperaturę testu do temperatury pokojowej (15 – 30°C)
Rozedrzeć aluminiową kopertkę w zaznaczonym do tego celu miejscu. Wyjąć z kopertki test paskowy, zwracając uwagę, aby nie dotknąć palcami pola reakcyjnego. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić.
Pasek testowy całkowicie zanurzyć w dobrze wymieszanym moczu i natychmiast go wyjąć, aby uniknąć rozpuszczania się odczynnika na polu reakcyjnym.
Po wyjęciu paska usunąć nadmiar moczu poprzez otarcie (przeciągnięcie) krawędzi paska o brzeg pojemnika z moczem. Trzymając test poziomo dotknąć jego brzegiem do ręcznika papierowego tak, aby dodatkowo osuszyć nadmiar moczu.
Trzymając pasek testowy poziomo porównać zabarwienie pola na pasku ze skalą barwną umieszczoną w opakowaniu w czasie 60 sekund.

Skład
Opakowanie Insight™ BIAŁKO Test zawiera 10 sztuk testów, skalę barwną służącą do odczytania wyniku i instrukcję wykonania badania. Każdy test jest zapakowany w osobną kopertkę foliową. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić.
Testy BIAŁKO Test należy przechowywać w temperaturze 2 – 30° C w ich oryginalnych opakowaniach. Opakowań nie należy wystawiać na bezpośrednie działanie światła słonecznego, jak również nie zamrażać.
Pasek testowy należy wyjąć z kopertki tuż przed wykonaniem badania.
Nie należy używać testów po terminie ważności. Nie należy używać testu, jeśli opakowanie foliowe jest uszkodzone. Nie należy używać testów przebarwionych, których kolor może wskazywać na utratę wymaganych właściwości.
Cena
22,50 zł

© Wszelkie prawa zastrzeżone. EVNET.PL
Kod i projekt: Rafał Wyciślik
TWÓJ KOSZYK