TOP 10 PRODUKTÓW
1.Nenedent Baby, pasta do zębów bez fluoru, 20 ml +
2.Krokomierz, pedometr cyfrowy ProMedix PR-315
3.Nutri Slim, proszek, 3,2g, 21 saszetek
4.Vitasteron, kapsułki, 10 szt
5.Olimp Flexagen, proszek 12 g, 1 saszetka
6.Pojemnik na insulinę 3ml do pomp Medtronic Paradig
7.AVON płyn do kapieli Zielone Jabuszko
8.WYLACZNIK PROGRAMATOR CZASOWY CYFROWY TIMER
9.DIETA KAPUŚCIANA W KAPSUŁKACH - MAGIC KAPS
10.Vitaminum B compositum APTEO 50 tabletek

TOP 10 KUPUJĄCYCH
1.thewire
2.doniecrj
3.lukaszm
4.anna291
5.monika.golowacz
6.katarzynawojtas
7.kuranrenata
8.asiabro3
9.mszostak96
10.gochup
Informacje o produkcie

URS 10 TEST ogólne badanie moczu 2 testy
Dostepność: Tak. Jeszcze 9 sztuk/i/a.

URS 10 TEST ogólne badanie moczu 2 testy

Wskazania
Testy paskowe Insight™ URS 10 Test są przeznaczone do wykonania ogólnego badania moczu w warunkach domowych.
Testy URS 10 są plastikowymi paskami, na których zostały umieszczone oddzielne pola reakcyjne w postaci kolorowych kwadracików. Każdy test posiada 10 pól reakcyjnych, które służą do oznaczenia w moczu następujących parametrów: glukozy, bilirubiny, ketonów, ciężaru właściwego, krwi, pH, białka, urobilinogenu, azotynów i leukocytów.
W przypadku kontaktu z moczem na poszczególnych polach zachodzą odpowiednie reakcje biochemiczne, które powodują zmianę barwy pola. Badanie testem URS 10 polega na zanurzenia paska testowego w próbce moczu i wzrokowym porównaniu barwy poszczególnych pól ze skalą barwną, która znajduje się w opakowaniu.
Testy służą tylko do użytku zewnętrznego.

Sposób użycia
Przed wykonaniem badania przygotować papierowy ręcznik i zegarek z sekundnikiem. Doprowadzić temperaturę testu do temperatury pokojowej (15 – 30°C)
Rozedrzeć aluminiową kopertkę w zaznaczonym do tego celu miejscu. Wyjąć z kopertki test paskowy, zwracając uwagę, aby nie dotknąć palcami po la reakcyjnych. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić.
Pasek testowy całkowicie zanurzyć w dobrze wymieszanym moczu i natychmiast go wyjąć, aby uniknąć rozpuszczania się odczynników na poszczególnych polach reakcyjnych.
Po wyjęciu paska usunąć nadmiar moczu poprzez otarcie (przeciągnięcie) krawędzi paska o brzeg pojemnika z moczem. Trzymając test poziomo dotknąć jego brzegiem do ręcznika papierowego tak, aby dodatkowo osuszyć nadmiar moczu i aby nie dopuścić do mieszania się odczynników z poszczególnych pól reakcyjnych.
Trzymając pasek testowy poziomo porównać zabarwienie pól na pasku ze skalą barwną umieszczoną w opakowaniu uwzględniając odpowiadające poszczególnym parametrom czasy czytania zawarte w tabeli poniżej.

Uwaga: Wszystkie pola, za wyjątkiem leukocytów, są czytane w ciągu 30 – 60 sekund, leukocyty są czytane w ciągu 120 sekund.
Zmiany w zabarwieniu pól reakcyjnych, które obserwuje się po czasie 2 minut nie mają znaczenia diagnostycznego.

Skład
Opakowanie Insight™ URS 10 Test zawiera 10 sztuk testów, skalę barwną służącą do odczytania wyników i instrukcję wykonania badania. Każdy test jest zapakowany w osobną kopertkę foliową. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić.
Testy URS 10 należy przechowywać w temperaturze 2 – 30° C w ich oryginalnych opakowaniach. Opakowań nie należy wystawiać na bezpośrednie działanie światła słonecznego, jak również nie zamrażać.
Pasek testowy należy wyjąć z kopertki tuż przed wykonaniem badania.
Nie należy używać testów po terminie ważności. Nie należy używać testu, jeśli opakowanie foliowe jest uszkodzone. Nie należy używać testów przebarwionych, których kolor może wskazywać na utratę wymaganych właściwości.
Cena
16,90 zł

© Wszelkie prawa zastrzeżone. EVNET.PL
Kod i projekt: Rafał Wyciślik
TWÓJ KOSZYK