TOP 10 PRODUKTÓW
1.Nenedent Baby, pasta do zębów bez fluoru, 20 ml +
2.Krokomierz, pedometr cyfrowy ProMedix PR-315
3.Nutri Slim, proszek, 3,2g, 21 saszetek
4.Vitasteron, kapsułki, 10 szt
5.Olimp Flexagen, proszek 12 g, 1 saszetka
6.Pojemnik na insulinę 3ml do pomp Medtronic Paradig
7.AVON płyn do kapieli Zielone Jabuszko
8.WYLACZNIK PROGRAMATOR CZASOWY CYFROWY TIMER
9.DIETA KAPUŚCIANA W KAPSUŁKACH - MAGIC KAPS
10.Vitaminum B compositum APTEO 50 tabletek

TOP 10 KUPUJĄCYCH
1.thewire
2.doniecrj
3.lukaszm
4.anna291
5.monika.golowacz
6.katarzynawojtas
7.kuranrenata
8.asiabro3
9.mszostak96
10.gochup
Informacje o produkcie

Zestaw do pomiaru glukozy we krwi z glukometrem Contour Plus
Dostepność: Produkt chwilowo niedostepny.

Glukometr Contour Plus

System monitorowania stężenia glukozy we krwi CONTOUR®PLUS firmy Bayer (glukometr, paski testowe i roztwór kontrolny) przeznaczony jest do samodzielnego wykonywania badań przez osoby chore na cukrzycę oraz przez personel medyczny w celu monitorowania stężeń glukozy we krwi pełnej żylnej i świeżej krwi pełnej włośniczkowej uzyskanej z opuszki palca lub z dłoni. Służy do wykonywania pomiarów ilościowych stężenia glukozy w krwi pełnej w zakresie od 10 mg/dl do 600 mg/dl.

Glukometr Contour Plus wraz z paskami testowymi Contour Plus to innowacyjne rozwiązanie oparte na nowej technologii MultiPulse (wielokrotnego pomiaru), z opatentowanym zaawansowanym algorytmem, innowacyjną technologią second chance sampling czyli pomiar drugiej szansy oraz unikatowe rozwiązanie dwóch poziomów zaawansowania w obsłudze w glukometrze.

Glukometr Contour Plus

Technologia multi-pulse paska testowego zwiększa dokładność systemu Contour Plus wykonując 7- krotny pomiar z jednej próbki za pomocą 7 impulsów w ciągu 5 sekund. Dodatkowo opatentowany algorytm systemu Contour Plus podnosi dokładność badania. Zaawansowany algorytm i automatyczna korekta hematokrytu zapewniają dokładny pomiar w szerokim zakresie hematokrytu: od 0% do 70%.

Innowacyjna technologia second chance sampling czyli pomiar drugiej szansy, który umożliwia w ciągu 30 sekund na umieszczenie na tym samym pasku dodatkową ilość krwi i jednocześnie gwarantuje precyzyjny pomiar wraz z dużą oszczędnością pasków testowych

Dwa poziomy zaawansowania obsługi w glukometrze. Funkcja ta pozwala na obsługę glukometru przez osoby wymagające prostoty w użytkowaniu (tryb podstawowy) jak również przez osoby z zaawansowanymi umiejętnościami i potrzebami weryfikacji stężenia cukru (tryb zaawansowany).

Funkcje trybu podstawowego: podsumowanie najwyższego i najniższego wyniku pomiaru (\"HI-LO\") w ciągu 7 dni, średnia z 14 dni, 480 wyników badań zapisanych w pamięci.

Funkcje trybu zaawansowanego: podsumowanie najwyższego i najniższego wyniku pomiaru (\"HI-LO\") w ciągu 7 dni, średnie z 7, 14 i 30 dni, 480 wyników badań zapisanych w pamięci, znaczniki pomiarów przed i po posiłku, średnie pomiary przed i po posiłku z 30 dni, możliwość wyboru alarmów 2,5; 2,0; 1,5; 1,0 godziny po posiłku, ustawianie osobistych wartości \"HI\" i \"LO\"
Technologia No Coding - nie wymaga kodowania - dzięki technologii No Coding można osiągnąć większą wiarygodność i łatwość obsługi. Oznacza to, że, paski testowe automatycznie kodują glukometr za pacjenta, służą do wykonania pomiarów stężenia glukozy we krwi pełnej zarówno przez osoby z cukrzycą, jak i przez personel medyczny.

Technologia sip-in-sampling - system zasysania próbki krwi na pasek testowy oraz wbudowany czujnik minimalnej objętości próbki zapewniają niezbędną kontrolę pobranej próbki.

Enzym FAD-GDH, dehydrogenaza glukozowa FAD - zastosowany w paskach testowych Contour PLUS redukuje wpływ maltozy i galaktozy i tlenu na wynik pomiaru. Używanie przez pacjentów oraz personel medyczny systemów opartych na enzymie FAD GDH (dwunukleotyd lawina-adenina z dehydrogenazą glukozy) nie powoduje reakcji krzyżowych z maltozą i galaktozą. Szczególnie narażeni na zawyżone przez maltozę lub galaktozę wyniki glukozy we krwi są osoby w ośrodkach dializacyjnych (płyny dializacyjne zawierające maltozę, np. Extranet firmy Baxter zawierający ikodekstrynę), poddawani zabiegom chirurgicznym, wymagającym podawania immunoglobulin, dzieci chore na galaktozemię (wrodzony defekt enzymatyczny)

System Contour PLUS wyposażony jest w elektrodę korygującą poziom substancji redukujących takich jak paracetamol, kwas askorbinowy, kofeina

Glukometr Contour PlusDzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, system Contour Plus umożliwia uzyskanie dokładnych wyników nawet przy niskich stężeniach glukozy, oraz uniknięcie zakłóceń pomiaru wywoływanych przez substancje takie jak kwas askorbinowy czy paracetamol. Zaawansowana dokładność systemu Contour Plus pozwala osiągnąć laboratoryjną dokładność w warunkach domowych - dzięki opatentowanej technologii, która redukuje błędy i umożliwia bardzo dokładny odczyt poziomu glukozy we krwi.

Dane techniczne

Próbka badana: krew pełna
Wynik badania: w odniesieniu do poziomu glukozy w osoczu/surowicy
Metoda pomiaru: biosensoryczna, która opiera się na pomiarze prądu elektrycznego, powstającego w reakcji glukozy z odczynnikami na elektrodzie paska
Technologia pomiaru: multipuls - wielokrotny pomiar 1 próbki krwi
Objętość próbki: 0,6 ul
Czas pomiaru: 5 sekund
Zakres pomiaru: 10-600 mg/dl
Zakres hematokrytu: 0%-70%
Pamięć: przechowuje 480 ostatnich wyników
Kodowanie: zastosowana technologia No Coding - glukometr nie wymaga kodowania
Sip-in sampling - automatycze pobieranie odpowiedniej wielkości próbki krwi
Pomiar drugiej szansy - możliwość dodania krwi jeśli pierwsza próbka była niewystarczająca
Personalizacja ustawień - dwa poziomy ustawień: podstawowy i zaawansowany
Spersonalizowane docelowe zakresy HI/LO
Średnie z 7, 14 i 30 dni
Znaczniki posiłków
Średnie z 30 dni przed posiłkowe i po posiłkowe
Spersonalizowany alarm poposiłkowy
Sygnały dźwiękowe
Alternatywne miejsca nakłuć: próbki krwi do pomiarów poziomu glukozy można pobierać z innych miejsc niż opuszki palców (dłoń)
Rodzaj baterii: Dwie 3-woltowe baterie litowe o pojemności 225 mAh (DL2032 lub CR2032)
Żywotność baterii: Około 1000 badań (średnio 1 rok użytkowania)
Zakres temperatury bezpiecznej dla urządzenia: 5 - 45 st. C
Wilgotność: 10-93% wilgotności względnej
Wymiary: 77 mm (wys.) x 57 mm (szer.) x 19 mm (gr.)
Waga: 47,5 grama
Głośność sygnału dźwiękowego: 40-80 dBA

Glukometr Contour Plus

Strona producenta: www.bayerdiabetes.pl
Cena
55,00 zł

© Wszelkie prawa zastrzeżone. EVNET.PL
Kod i projekt: Rafał Wyciślik
TWÓJ KOSZYK