TOP 10 PRODUKTÓW
1.Nenedent Baby, pasta do zębów bez fluoru, 20 ml +
2.Krokomierz, pedometr cyfrowy ProMedix PR-315
3.Nutri Slim, proszek, 3,2g, 21 saszetek
4.Vitasteron, kapsułki, 10 szt
5.Olimp Flexagen, proszek 12 g, 1 saszetka
6.Pojemnik na insulinę 3ml do pomp Medtronic Paradig
7.AVON płyn do kapieli Zielone Jabuszko
8.WYLACZNIK PROGRAMATOR CZASOWY CYFROWY TIMER
9.DIETA KAPUŚCIANA W KAPSUŁKACH - MAGIC KAPS
10.Vitaminum B compositum APTEO 50 tabletek

TOP 10 KUPUJĄCYCH
1.thewire
2.doniecrj
3.lukaszm
4.anna291
5.monika.golowacz
6.katarzynawojtas
7.kuranrenata
8.asiabro3
9.mszostak96
10.gochup
Informacje o produkcie

Helicobacter Test 1szt
Dostepność: Tak. Jeszcze 10 sztuk/i/a.

Helicobacter Test 1 sztuka

Wskazania
Helicobacter Test wykrywa specyficzne przeciwciała, które pojawiają sił w odpowiedzi organizmu człowieka na zakażenie bakterią Helicobacter pylori. Test wykonuje sił z krwi z palca.
Jeszcze 25 lat temu chorobę wrzodową wiązano ze stresem i stylem życia. Obecnie wiadomo, że przyczyną ponad 90% wrzodów dwunastnicy, 60% - 80% wrzodów żołądka i większości przewlekłych nieżytów żołądka jest zakażenie bakteryjne spowodowane obecnością bakterii Helicobacter pylori.
Zakażenie różnymi szczepami bakterii Helicobacter pylori (Helikobakter) występuje na całym świecie średnio u 60% populacji, jednakowo często u obu płci. Polska należy do krajów o bardzo wysokim odsetku populacji zakażonej H. pylori; ocenia sił, że infekcją objęte jest 70% populacji, podczas gdy w USA i krajach Europy zachodniej zakażenie dotyczy 30% populacji.
Helicobacter Test wykrywa specyficzne przeciwciała, które pojawiają sił w odpowiedzi organizmu człowieka na zakażenie bakterią Helicobacter pylori. Test wykonuje sił z krwi z palca. Wynik testu odczytuje się w postaci barwnych prążków na płytce testowej w czasie 15 minut.

Sposób użycia
Tuż przed wykonaniem badania dokładnie umyć ręce mydłem, wypłukać wodą i wysuszyć.
Rozerwać foliową kopertkę wzdłuż nacięcia i wyjąć z niej tylko płytkę testową i plastikową pipetkę. Środek pochłaniający wilgoć wyrzucić.
Wziąć do ręki nakłuwacz i wcisnąć do środka żółty element aż do usłyszenia charakterystycznego kliknięcia świadczącego o tym, że nakłuwacz jest aktywny.
Usunąć żółty element wykręcając go w lewą lub w prawą stronę.
Zdezynfekować opuszkę palca serdecznego lub środkowego przy pomocy płatka odkażającego. Zwiększyć ukrwienie opuszki przez masowanie palca w kierunku od nasady palca do jego końca.
Przyłożyć nakłuwacz do zdezynfekowanej opuszki palca tak, aby ściśle przylegał i nacisnąć przycisk zwalniający sprężynę. Ostrze automatycznie i w bezpieczny sposób schowa się do obudowy nakłuwacza.
Lekko pomasować palec, aby uzyskać większą kroplę krwi.
Trzymając pipetkę w pozycji poziomej, zbliżyć jej końcówkę do kropli krwi. Nie ściskać przy tym ani samej pipetki, ani opuszki palca. Pod wpływem sił kapilarnych krew zacznie wpływać do pipetki. Pipetkę trzymać przytkniętą do kropli tak długo, aż krew wypełni ją do czarnej kreski. Unikać pęcherzyków powietrza. Jeśli jest taka potrzeba, jeszcze raz pomasować palec.
Ściskając pipetkę, wprowadzić krew do okrągłego okienka na płytce testowej. Pipetkę należy trzymać pionowo, w odległości ok. 1 cm od powierzchni okienka.
Odczekać aż krew zostanie całkowicie wchłonięta. Odkręcić nakrętkę buteleczki z diluentem i nie zwlekając wprowadzić do okrągłego okienka na płytce testowej 3 pełne krople diluentu. Buteleczkę z diluentem trzymać pionowo, również w odległości ok. 1 cm odpowierzchni okienka.
Odczytać wynik testu w czasie 15 minut od momentu dodania diluentu. Nie brać pod uwagę wyniku otrzymanego po czasie dłuższym niż 30 minut.

INTERPRETACJA WYNIKU TESTU

Wynik dodatni
W okienku wynikowym pojawiają się dwie linie: prążek testowy T i prążek kontrolny C. Prążek T może być słabszy, taki sam lub wyraźniejszy niż prążek C. Intensywność zabarwienia linii, które pojawiają się w okienku wynikowym nie ma wpływu na interpretację wyniku testu.

Wynik ujemny
W okienku wynikowym pojawia się tylko jedna linia: prążek kontrolny C. Prążek testowy T nie pojawia się

Wynik nieważny
W okienku wynikowym nie pojawia się żadna linia lub pojawia się tylko linia testowa T. W takim przypadku nie ma możliwości interpretacji wyniku testu i badanie należy powtórzyć z nowej próbki krwi i używając nowego testu.

Skład
Opakowanie zawiera wyposażenie niezbędne do wykonania jednego badania:
- 1 aluminiowa szczelnie zamknięta kopertka, w której znajduje się:
- 1 płytka testowa, 1 plastikowa pipetka i 1 środek pochłaniający wilgoć
- 1 pojemnik z zakraplaczem zawierający diluent
- 1 sterylny lancet do nakłucia palca
- 1 płatek odkażający do dezynfekcji opuszki palca
- 1 instrukcja wykonania testu
Cena
21,00 zł

© Wszelkie prawa zastrzeżone. EVNET.PL
Kod i projekt: Rafał Wyciślik
TWÓJ KOSZYK