TOP 10 PRODUKTÓW
1.Nenedent Baby, pasta do zębów bez fluoru, 20 ml +
2.Krokomierz, pedometr cyfrowy ProMedix PR-315
3.Nutri Slim, proszek, 3,2g, 21 saszetek
4.Vitasteron, kapsułki, 10 szt
5.Olimp Flexagen, proszek 12 g, 1 saszetka
6.Pojemnik na insulinę 3ml do pomp Medtronic Paradig
7.AVON płyn do kapieli Zielone Jabuszko
8.WYLACZNIK PROGRAMATOR CZASOWY CYFROWY TIMER
9.DIETA KAPUŚCIANA W KAPSUŁKACH - MAGIC KAPS
10.Vitaminum B compositum APTEO 50 tabletek

TOP 10 KUPUJĄCYCH
1.thewire
2.doniecrj
3.lukaszm
4.anna291
5.monika.golowacz
6.katarzynawojtas
7.kuranrenata
8.asiabro3
9.mszostak96
10.gochup
Informacje o produkcie

LH Test owulacyjny 1 opakowanie to 5 testów
Dostepność: Tak. Jeszcze 10 sztuk/i/a.

LH Test owulacyjny,1 opakowanie (5 testów)

Wskazania
Owulacja (jajeczkowanie) jest to proces, w którym dochodzi do uwolnienia z jajnika kobiety dojrzałej komórki jajowej gotowej do zapłodnienia. Komórka jajowa dostaje się do jajowodu, gdzie może zostać zapłodniona, jeśli w ciągu 24 godzin dojdzie do spotkania z nasieniem mężczyzny. Mniej więcej w połowie cyklu miesięcznego w organizmie kobiety dochodzi do nagłego wzrostu hormonu luteinizującego (tzw. \"pik LH\"). Owulacja następuje zwykle w ciągu 24 do 36 godzin po \"piku LH\" i właśnie w tym czasie zajście w ciążę jest najbardziej prawdopodobne. Należy jednak mieć świadomość, że \"pik LH\" i owulacja mogą nie wystąpić w każdym cyklu.
LH Test jest szybkim testem paskowym służącym do wykrywania ludzkiego hormonu LH o stężeniu równym lub wyższym niż 40 mIU/ml. Wykorzystuje on zjawisko nagłego wzrostu poziomu hormonu LH w moczu kobiety.
W opakowaniu LH Test znajduje się 5 testów paskowych, przy pomocy których można wyznaczyć najbardziej płodne dni w cyklu miesięcznym kobiety. Wykonanie badania LH Testem jest proste: polega na zanurzeniu paska testowego w moczu i odczytaniu wyniku, który pojawia się w postaci barwnych prążków w czasie 5 minut.

Sposób użycia
Wyznaczonego dnia zebrać mocz do czystego i suchego pojemnika.
Nie wykonywać badania z pierwszego moczu porannego.
Dla uzyskania lepszych wyników, każde badanie powinno być wykonane mniej więcej o tej samej porze dnia. Na około 2 godziny przed badaniem należy ograniczyć spożycie płynów.
Daty, godziny i wyniki badań przeprowadzanych przez kolejne dni najlepiej notować na bieżąco w tabeli \"Grafik wyników badań\" zamieszczonej poniżej.
Tuż przed wykonaniem badania otworzyć foliową kopertkę przez jej rozdarcie. Wyjąć pasek testowy chwytając za jego górną część. Zwrócić uwagę, aby nie dotykać palcami pozostałej części testu. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić.
Pasek testowy zanurzyć w badanym moczu do odpowiedniej głębokości - tylko do zaznaczonej linii, nie wolno zanurzać powyżej tej linii.
Po upływie 10 do 15 sekund wyjąć pasek testowy z badanego moczu i umieścić go na poziomej powierzchni. Obserwować przemieszczanie się badanej próbki moczu przez strefę testową T i kontrolną C paska testowego. Odczekać, aż pojawią się barwne prążki.
Wynik testu odczytać po 5 minutach od momentu zanurzenia paska testowego w moczu. Jeśli nie pojawi się żadna barwna linia, odczekać jeszcze 1 minutę.

Nie brać pod uwagę wyniku otrzymanego po czasie dłuższym niż 10 minut.

Skład
Opakowanie zawiera:
- 5 aluminiowych szczelnie zamkniętych kopertek, w każdej znajduje się: 1 pasek testowy i 1 środek pochłaniający wilgoć
- 1 instrukcja wykonania testu
- Opakowanie LH Test należy przechowywać w temperaturze 15 - 300C w suchym miejscu. Nie zamrażać. Nie używać testów po terminie ważności.
- Nie używać testu w przypadku, gdy opakowanie foliowe jest uszkodzone.
- Test wyjąć z foliowego opakowania bezpośrednio przed wykonaniem badania.
Cena
21,90 zł

© Wszelkie prawa zastrzeżone. EVNET.PL
Kod i projekt: Rafał Wyciślik
TWÓJ KOSZYK