TOP 10 PRODUKTÓW
1.Nenedent Baby, pasta do zębów bez fluoru, 20 ml +
2.Krokomierz, pedometr cyfrowy ProMedix PR-315
3.Nutri Slim, proszek, 3,2g, 21 saszetek
4.Vitasteron, kapsułki, 10 szt
5.Olimp Flexagen, proszek 12 g, 1 saszetka
6.Pojemnik na insulinę 3ml do pomp Medtronic Paradig
7.AVON płyn do kapieli Zielone Jabuszko
8.WYLACZNIK PROGRAMATOR CZASOWY CYFROWY TIMER
9.DIETA KAPUŚCIANA W KAPSUŁKACH - MAGIC KAPS
10.Vitaminum B compositum APTEO 50 tabletek

TOP 10 KUPUJĄCYCH
1.thewire
2.doniecrj
3.lukaszm
4.anna291
5.monika.golowacz
6.katarzynawojtas
7.kuranrenata
8.asiabro3
9.mszostak96
10.gochup
Informacje o produkcie

Gra PC Adibu Czytam i liczę 6-7
Dostepność: Tak. Jeszcze 2 sztuk/i/a.

Kolejna gra edukacyjna dostosowana do poziomu rozwoju intelektualnego dzieci w wieku przedszkolnym, w której głównym bohaterem jest tytułowy, kosmiczny chłopiec. W sumie na małych graczy czeka 10 zadań językowych oraz 10 zadań matematycznych do wykonania na dwóch poziomach trudności.
Gatunek Edukacyjna
Wersja językowa Polska - pełna
Kategoria wiekowa od: 6 lat
Opis Czytanie i liczenie są podstawowymi umiejętnościami, które dziecko nabywa w pierwszych latach nauki. Adibu jest doskonałym towarzyszem zachęcającym dziecko do wspólnego odkrywania i rozwijania tych dwóch umiejętności w dostosowanym do możliwości dziecka tempie. Gra Adibu Czytam i liczę jest zgodna z programem nauczania w przedszkolu i szkole podstawowej. Podczas zabawy z Adibu dzieci rozwiązują zabawne i ciekawe zadania: 10 zadań językowych (rozwijających umiejętności na 2 poziomach trudności) i 10 zadańmatematycznych. Podczas zabawy dzieci również opiekują się małym zwierzątkiem, które mieszka w grze. Rozwiązując kolejne zadania, otrzymują niespodzianki dla zwierzątka - elementy wyposażenia domku i ważne umiejętności. W każdej grze serii Adibu jest "Kącik rodziców", który pozwala sprawdzić postępy dziecka oraz ustawić czas, jaki dziecko może spędzić przed komputerem.
Wymagania systemowe Windows 98SE/ME/2000/XP
Wymagania sprzętowe Procesor Pentium III 500 MHz lub odpowiednik AMD, 128 MB RAM (256 MB RAM dla Windows XP), karta graficzna 8 MB zgodna z DirectX, karta dźwiękowa zgodna z DirectX, napęd CD-ROM 16x lub DVD-ROM. MAC: Mac OS 10.2 lub nowszy, procesor G3 500 MHz, 256 MB RAM, , karta graficzna 8 MB, napęd CD-ROM 16x lub DVD-ROM.
Nośnik Płyta CD
Cena
56,00 zł

© Wszelkie prawa zastrzeżone. EVNET.PL
Kod i projekt: Rafał Wyciślik
TWÓJ KOSZYK