TOP 10 PRODUKTÓW
1.Nenedent Baby, pasta do zębów bez fluoru, 20 ml +
2.Krokomierz, pedometr cyfrowy ProMedix PR-315
3.Nutri Slim, proszek, 3,2g, 21 saszetek
4.Vitasteron, kapsułki, 10 szt
5.Olimp Flexagen, proszek 12 g, 1 saszetka
6.Pojemnik na insulinę 3ml do pomp Medtronic Paradig
7.AVON płyn do kapieli Zielone Jabuszko
8.WYLACZNIK PROGRAMATOR CZASOWY CYFROWY TIMER
9.DIETA KAPUŚCIANA W KAPSUŁKACH - MAGIC KAPS
10.Vitaminum B compositum APTEO 50 tabletek

TOP 10 KUPUJĄCYCH
1.thewire
2.doniecrj
3.lukaszm
4.anna291
5.monika.golowacz
6.katarzynawojtas
7.kuranrenata
8.asiabro3
9.mszostak96
10.gochup
Informacje o produkcie

Gra PC Adibu Czytam i liczę 4-5
Dostepność: Tak. Jeszcze 2 sztuk/i/a.

Kolejna gra edukacyjna dostosowana do poziomu rozwoju intelektualnego dzieci w wieku przedszkolnym, w której głównym bohaterem jest tytułowy, kosmiczny chłopiec. W sumie na małych graczy czeka 10 zadań językowych oraz 10 zadań matematycznych do wykonania na dwóch poziomach trudności.

Adibu: Czytam i liczę (4-5 lat) to gra edukacyjna przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów. Program wchodzi w skład serii gier, w której głównym bohaterem jest kosmiczny chłopiec, a jego zawartość została dostosowana do poziomu rozwoju intelektualnego dzieci w wieku przedszkolnym.

Omawiana produkcja koncentruje się wokół podstawowych umiejętności, jakimi są czytanie i liczenie. Podczas rozgrywki dzieci rozwiązują zabawne i ciekawe zadania: 10 zadań językowych oraz 10 zadań matematycznych na dwóch poziomach trudności. Program został oparty o nowatorską koncepcję pedagogiczną motywującą dziecko do wykonywania kolejnych zadań, w efekcie czego Adibu to doskonały towarzysz zachęcający małego gracza do wspólnego odkrywania i rozwijania wyżej wymienionych umiejętności w tempie dostosowanym do jego możliwości.

Ponadto podczas zabawy dzieci opiekują się małym zwierzątkiem zamieszkującym świat gry. Rozwiązując kolejne zadania, zdobywają niespodzianki dla wirtualnego pupila, np. elementy wyposażenia domku czy też ważne umiejętności.

Na koniec warto nadmienić, że tak jak poprzednie odsłony z Adibu w roli głównej, tak i ta została wyposażona w Kącik rodzica, czyli narzędzie dające możliwość sprawdzania postępów własnego potomka w nauce oraz ustawienia czasu, jaki może on spędzać przed komputerem.
Cena
56,00 zł

© Wszelkie prawa zastrzeżone. EVNET.PL
Kod i projekt: Rafał Wyciślik
TWÓJ KOSZYK